Ne cerem scuze, site-ul nostru este in construcţie. Vă rugăm să găsiţi mai jos datele noastre de contact.

Vă mulţumim pentru înţelegere,
Echipa SERUS

     
       
BUCURESTI:    

PLOIESTI:

Serus Renault-Dacia Serus Nissan Serus PRO+ Dacia-Renault-Nissan Serus Ploiesti Dacia-Renault-Nissan:

Servicii : Vanzari auto, Service mecanica
Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Servicii : Vanzari auto, Service mecanica
Bd. Timisoara, Nr. 87, Sector 6, Bucuresti

Servicii : Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari daune
Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov

Servicii : Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari daune
Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Service : 021 444 08 03; 0756 999 933
E-mail service: programari@serus.ro

Program: L-V 07:30-22:30 ; S 09:00-13:00

Service : 021 444 33 35 / 0754 030 040
E-mail service: aurel.stroe@serus.ro

Program: L-V : 8:00 - 17:00

Service : 021 315 55 64 / 0752 139 605
E-mail service: mecanica@serus.ro

Program: L-V : 8:00 - 17:00

Service : 0244 406 670
E-mail service: programari.ploiesti@serus.ro

Program: L-V : 7:00 - 21:30 S: 8:00 - 13:00

Vanzari Vehicule Noi : 021.444.08.05

Program: L-V : 9:00 - 17:30 ; S: 9:00 - 13:00

Vanzari Vehicule Noi : 021.444.33.36 Caroserie : 021.315.55.64 / 0728.088.900

Vanzari Vehicule Noi : 244.406.660

Program: L-V : 9:00 - 18:00 ; S: 9:00 - 13:00

Departament Vanzari Auto:

Nicoleta Petre (director vanzari) : 0723.533.703
E-mail: nicoleta.petre@serus.ro
Iulian Radu (consilier vanzari flote) : 0740.16.16.88
E-mail: iulian.radu@serus.ro
Mugurel Popescu (consilier vanzari flote) : 0740.16.16.68
E-mail: mugurel.popescu@serus.ro
Madalin Bratu (consilier vanzari showroom) : 0742.202.302
E-mail: madalin.bratu@serus.ro
Marius Sandulescu (consilier vanzari showroom) : 0753.244.544
E-mail: marius.sandulescu@serus.ro
Gabriel Balaceanu (consilier vanzari teren) : 0745.11.44.99
E-mail: gabriel.balaceanu@serus.ro
Dan Ceausescu (consilier vanzari teren) : 0758.355.755
E-mail: dan.ceausescu@serus.ro

 

Departament Vanzari Auto:

Radu Duta (director vanzari) : 0740.104.332
E-mail: radu.duta@serus.ro
Daniel Cazacu (consilier vanzari) : 0752.302.402
E-mail: daniel.cazacu@serus.ro
Alin Balanescu (consilier vanzari) : 0731.12.12.10
E-mail: alin.balanescu@serus.ro

 

Departament Vanzari Auto:

Dan Romanescu (coordonator vanzari) : 0744.509.632
E-mail: dan.romanescu@serus.ro
Gina Besnila (consilier vanzari) : 0742.04.04.50
E-mail: gina.besnila@serus.ro
Razvan Rosu (consilier vanzari) : 0742.244.544
E-mail: razvan.rosu@serus.ro

 

Departament Vanzari Auto :

Mirela Anghel (director vanzari Dacia-Renault) : 0740.139.220
E-mail: mirela.anghel@serus.ro
Daniel Mares (consilier vanzari Dacia) : 0746.207.494
E-mail: daniel.mares@serus.ro
Razvan Scarlat (consilier vanzari Dacia) : 0746.207.493
E-mail: razvan.scarlat@serus.ro
Gabriela Stanescu (consilier vanzari Renault) : 0748.299.571
E-mail: gabriela.stanescu@serus.ro
Iuliana Ene (consilier vanzari Renault) : 0752.139.604
E-mail: iuliana.ene@serus.ro
Anamaria Moldovan (director vanzari Nissan) : 0751.291.692
E-mail: anamaria.moldovan@serus.ro
Stefan Ghita (consilier vanzari Nissan) : 0752.08.00.66
E-mail: stefan.ghita@serus.ro

 

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Stefan Predica (consilier vanzari VO) : 0756.069.222
E-mail: stefan.predica@serus.ro
Cristian Giurgiu (Sef Departament VO) : 0757.255.755
E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro

 

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Stefan Predica (consilier vanzari VO) : 0756.069.222
E-mail: stefan.predica@serus.ro

 

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Daniel Mares (consilier vanzari VO) : 0746.207.494
E-mail: daniel.mares@serus.ro